Hotelek Guanacaste területén The Monkey Farm Playa Ocotal közelében
Szűrési eredmények
132 keresési eredmény
-
Rendezés alapja
Távolság: először a legalacsonyabb
-
Marina Loft
102 US$-tólPlayas Del Coco, Camino A Ocotal Marina Loft #118, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A Poor Calzon Beach autóval néhány perc alatt elérhető, az Iglesia Catolica de Playas del Coco pedig…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Marina Loft 221
66 US$-tólMarina Loft Condos #221, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
Továbbá, a Coco Water Taxi csak 1 km-re van az apartmantól. A Los Almendros de Ocotal továbbá nagyjából…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Marina Loft Condos 223
103 US$-tólMarina Loft Condos, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
Az apartmantól autóval 10 percre számos turisztikai látványosság van, például a Playa Penca. A Playas…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Apartment Hotel Marina Loft 207
77 US$-tólMarina Loft Condos, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A Playa Penca nagyjából 3 km-re található az apartmantól, továbbá a közelben különböző látnivalók is…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Apartamento Playas Del Coco
85 US$-tólCarretera A Ocotal, Despues Del Segundo Puente El Condominio Azul A La Mano Izquierda, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
Coco strandja alig 450 méter távolságra található. A The Monkey Farm továbbá 2,1 km-re van az…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Marina Loft Condo 214
105 US$-tól50503, Costa Rica, Guanacaste, Playa Del Coco, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
Az Auto Mercado csupán 1 km-re, míg a Rojas Bros Boruca Indigenous Arts egy 800 méteres távolságra van…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Marina Loft Condos 212
Playa Del Coco, Marina Loft Condo, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A Bahia Hermosa autóval néhány perc alatt elérhető, az Iglesia Catolica de Playas del Coco pedig közvetlenül…
A szállodához
Foglalás most -
Marina Loft Condos 218
77 US$-tólMarina Loft Condos, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
Az apartmantól gyalog nagyjából 7 percre számos turisztikai látványosság van, például az Alessandra Cola…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Marina Loft Studio 224
81 US$-tólPlaya Del Coco Marina Loft, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A Poor Calzon Beach 3 km-re fekszik, míg az Auto Mercado pedig csak 1 km-re van az apartmantól. Coco…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Marina Loft Unit 2 Floor, 201
Playa Del Coco, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A 30 m²-es apartmantól csupán 1 km-re van az Alessandra Cola Art. A Rojas Bros Boruca Indigenous Arts…
A szállodához
Foglalás most -
Marina Loft Studio 101
116 US$-tólMarina Loft, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A Hard Rock Cafe Guanacaste étterem 1 km-re található az apartmantól. A Playas del Coco továbbá néhány…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Marine Beach Bliss Ground Floor Studio
55 US$-tólMaina Loft 102, Coco, Costa Rica
2.1 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A The Monkey Farm hozzávetőlegesen 25 perc sétára, a Playa Penca pedig 3 km-re helyezkedik el a szálláshelytől.
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Cocomarindo#73
80 US$-tólCocomarindo Cocomarindo#73, Coco, Costa Rica
2.2 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
Coco központja egy 10 perces sétára van. A Playa Penca továbbá hozzávetőlegesen 2 km-re található. Az…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Cocomarindo
76 US$-tólCarretera Aocotal Km Dos, Cocomarindo, Coco, Costa Rica
2.2 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A Bahia Hermosa 3 km-re, míg a Los Almendros de Ocotal nagyjából 2 km-re van a Coco városi villától.
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Cocomarindo 63
Cocomarindo 63, Coco, Costa Rica
2.2 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A Pelonas Islands 3 km-re, míg a The Monkey Farm 2 km-re van az apartman területétől. Tegyen egy békés…
A szállodához
Foglalás most -
Cocomarindo #94, Huge Pool
90 US$-tólCondominio Cocomarindo #94, Coco, Costa Rica
2.2 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A 10 perces autóútra található Poor Calzon Beach azok közé a nevezetességek közé tartozik, amelyekhez…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Condominio Coco Marindo #34
114 US$-tólCalle Coco #34, Coco, Costa Rica
2.2 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A The Monkey Farm nagyjából 2 km-re, a Coco Water Taxi pedig 400 méterre található a homestay szállástól.
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Cocomarindo Breeze Condo And Amazing Pool
96 US$-tólCocomarindo, Coco, Costa Rica
2.2 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A Coco Water Taxi csak 1 km-re, a Los Almendros de Ocotal pedig hozzávetőlegesen 2 km-re helyezkedik…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Playas Del Coco Cocomarindo 23
95 US$-tólCocomarindo Cocomarindo 23, Coco, Costa Rica
2.2 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A Rojas Bros Boruca Indigenous Arts 800 méterre, a Los Almendros de Ocotal pedig 2 km-re van az 52 m²…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Casa Aurora With Private Patio & Pool
125 US$-tólCalle Aurora, Coco, Costa Rica
2.3 km-ig The Monkey Farm (A térképhez)
A Poor Calzon Beach nagyjából 3 km-re, a Rojas Bros Boruca Indigenous Arts pedig nagyjából 800 méterre…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most